Buharlı Araç Yıkama
Buradasınız: Anasayfa / Oto Yıkama
Buharlı Araç Yıkama
Buharlı Araç Yıkama

Buharlı araç temizliği, araçların iç ve dış yüzeylerini buhar kullanarak temizleme yöntemini içeren etkili bir uygulamadır. Auto Detay Buharlı oto yıkama makinesi, araç yüzeyine zarar vermeden yüksek basınçlı buhar kullanarak, kir, toz, çamur ve kuş pisliği gibi etkenleri nazikçe temizler. Bu yöntem, geleneksel su bazlı oto yıkama sistemlerine kıyasla su tüketimini şaşırtıcı bir şekilde %90 oranında azaltır, böylece çevre dostu bir seçenek sunar.

Buharlı Araç Temizliğinin Avantajları:

  1. Zamandan Tasarruf: Auto Detay Buharlı oto yıkama makinesi, daha kısa sürede daha az su kullanarak temizlik sağlar, bu da size zaman kazandırır ve iş potansiyelinizi arttırır.

  2. Sterilizasyon Gücü: Buharlı araç temizliği, aracın içini sadece kaba kirlerden temizlemekle kalmaz, aynı zamanda buharın etkisiyle sterilizasyon da sağlar. Bu özellik, aracınızın içindeki mikropları etkili bir şekilde temizler.

  3. Çevre Dostu ve Ekonomik: Sadece 3,5 - 4 litre su tüketimiyle araç başına yıkama işlemi tamamlanır. Ayrıca, ek kimyasal madde kullanılmadan çevre dostu bir temizlik gerçekleştirilir.

Buharlı Araç Temizlik Uygulamaları:

  • Aracın dış yüzeyinin yanı sıra kaporta, motor bloğu, kapı araları, paspaslar, lastik ve plastik aksamlar, jant ve cam kısımlarının temizliğini sağlar.
  • Su tasarrufu sağlayarak, daha az su kullanımıyla kısa sürede etkili bir temizlik sunar.
  • Kimyasal madde kullanılmadan, zahmetsizce temizlik tamamlanır.

Buharlı araç yıkama ile aracınızı temizlemenin ve sterilize etmenin keyfini yaşayın. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi hemen arayın!

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız