Buharlı Araç Yıkama
Buradasınız: Anasayfa / Oto Yıkama
Buharlı Araç Yıkama
Buharlı Araç Yıkama

Buharlı Araç Yıkama

Buharlı araç temizliği aracın iç ve dış temizliği için buhar kullanılarak yapılan uygulamalardır. Buhar etkinliği ve temizleme gücü sayesinde araç temizlik sektörünün önemli bir bileşeni olmuştur. Bugün, buharlı oto yıkama sürekli büyüyen bir sektör haline gelmiştir.

Auto Detay Buharlı oto yıkama makinesi araç yüzeyine herhangi bir zarar vermeden yüzeyde yeterli bir basınç uygulayarak tüm kir, toz, çamur ve kuş pisliği gibi etmenleri nazikçe temizler. Klasik sulu oto yıkama sistemlerine kıyasla su tüketimini %90 oranında azaltır. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak daha verimli bir iş potansiyeli sağlar. Buharlı Araç Temizliği aracınızın içini kaba kirlerden temizlediği gibi aynı zamanda buharın ektin gücü sayesinde sterilizasyon da sağlamaktadır. Aracınızda erişimi zor olan bölgelere de ulaşarak bu noktalarında zahmetsizce temizliğini sağlar..

  • Buharlı Araç Temizlik Uygulamaları

  • Aracın dış yüzey kaporta, motor bloğu, kapı araları, paspaslar, lastik ve plastik aksamlar, jant ve cam kısımlarının temizliğini sağlar
  • Daha kısa sürede daha az su kullanarak temizlik uygulaması gerçekleştirilir. Araç başına 3,5 – 4 litre su tüketimiyle yıkama işlemi tamamlanır.
  • Ekstra kimyasal madde kullanılmadan zahmetsizce temizlik tamamlanır.
  • Yüzeyde yaratmış olduğu temizlikle birlikte aracın içinde de sterilizasyon sağlar.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız