Göynük Koltuk Yıkama
Buradasınız: Anasayfa / Oto Yıkama
Göynük Koltuk Yıkama
Göynük Koltuk Yıkama

Koltuk döşemeleri kirlenir, lekelenir, kokar ve mikroplanır. Koltuk temizleme hizmetlerimizle  evinizi daha ferah ve daha hijyenik hale getirmesine izin verin.

Hemen şimdi bizi arayabilir, online rezervasyon yapabilir yada fiyat teklifi alabilirsiniz.

Döşemeli kanepenize mümkün olan en kapsamlı temizliği sağlamak için çeşitli yöntemler kullanır. Buharlı koltuk temizliği, kuru koltuk temizleme ve şampuan temizliği sunuyoruz. Döşemeli mobilyalarınız için hangi yöntem en iyisi olursa olsun, işimiz bittiğinde koltuklarınız şık ve ferah olacaktır. Kanepenizin veya çekyatınızın  yapısal parçalarının yanı sıra kumaş veya deriyi korumaya son derece özen gösteriyoruz.

Kanepenizi çekyatınızı ve bazanızı düzenli olarak temizlemek, malzeme üzerinde biriken toz ve kiri ortadan kaldıracaktır.  sık sık temizlemek, toz akarları ve alerjilere ve astıma neden olabilecek veya bunları şiddetlendirebilecek diğer mikro organizmalar gibi alerjenleri de ortadan kaldırır. Biriken toz ve kir, ev eşyalarınıza genel olarak mat bir görünüm verir. Döşemede uzun süre kalmasına izin verilen lekeler yerleşir, bu nedenle ne kadar hızlı çıkarılırlarsa o kadar iyidir.

Koltuk temizleme hizmetlerimizde kullandığımız temizlik ürünlerimiz çevreci ve organiktir. Kullandığımız ürünler aileniz ve evcil hayvanlarınız için zararlı değildir ancak lekelere ve kokulara karşı dayanıklıdır. 

Temizlik ürünlerimiz evinizdeki havayı etkilemez kesinlikle herhangi bir olumsuz etki göstermez.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. 

0535 944 25 15

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız